У НАС СВЯТО БУЛО ВДАЛИМ

2018-01-03

У грудні та в першій половині січня так багато свят! Новий рік – одне з найулюбленіших для всіх нас. Його ніколи не відмінять, не перенесуть на інший день. Це свято асоціюється з пахучою хвоєю, святково вбраною ялинкою, запашними мандаринами та радісним очікуванням незвичного дива. Особливо чекають на свято діти – вчать віршики, щоб розповісти їх Діду Морозу, чекають від нього подарунків.

Традиційно проводжають старий рік і в кожному колективі, кожній громаді.

В нашому Сидоровицькому будинку культури ми святкували 25 грудня Різдво Христове за григоріанським календарем. Дітлахи прийшли сюди разом з дорослими – мамами і татусями, дідусями і бабусями. Святковий вечір розпочався з привітання сільського голови Віктора Івановича Чалого, який поздоровив присутніх з наступаючим Новим роком і побажав усіляких гараздів. Далі надали слово юним учасникам художньої самодіяльності. Всіх вітали Діма Сторож, Саша Гурко, Юля Чала і найменший з артистів – Артемко Чалий. Далі вийшли «Старий рік» і «Новий рік», з ролями яких чудово впорались Влад Гурко та Діма Ляхевич. До них приєднались Дід Мороз зі Снігуронькою. Після їх привітання розпочалась найцікавіша для всіх дітей частина – конкурси. Всі були дуже активні. Довго лунали пісні, танці, веселий сміх. А потім всіх учасників художньої самодіяльності запросили до столу в теплій кімнаті, де парував запашний чай та приготовлені різні солодощі, люб’язно надані сільським головою.

А для дорослих вечір тільки розпочався. Всіх присутніх привітала депутат районної ради Надія Анатоліївна Чала. Лунали пісні, проводились конкурси, призи на які теж отримали від сільського голови В.І. Чалого. Найактивнішими цього вечора були Ольга Зінченко, Ольга Козленко, Валерій Власюк та ін.. Роль Діда Мороза артистично виконав студент Немішаївського агроколеджу Максим Гурко.

Не можна не відзначити також і Оленки Ляхевич. Енергія цієї дівчинки не знає меж. Вона і ялинку допомагала прикрашати, і сценарій підібрати і з роллю Снігуроньки впоралась добре.

Свято у нас було вдалим і цікавим.

Тетяна МУХОЇД,

бібліотекар с. Сидоровичі.

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi