В ГОСТЯХ У КРАЇНІ КАЗКОВІЇ

2018-01-04

/Files/images/PC233070.JPG

Коли на дахи опускаються сутінки і холодний вітер за вікном затягує свою чаклунську пісню, починається час для казок.

В кімнаті затишно, горить лампа, закипає на кухні чайник, викладаються у вазочку солодощі…

Прийшла пора всістися зручніше – і зануритися у таємничий світ чарівництва, непояснених подій і фантастичних істот.

Двері у казку ось-ось відчиняться – тільки доторкнись.

Напередодні Нового року завітала й до нашої бібліотеки Чарівна казка на гостину, вона відразу ожила і наповнилась чарівними персонажами. Діти дуже полюбляють таємничість, тому охоче відвідали країну Казковію.

В бібліотеці протягом тижня відбувалась фотосесія казкових героїв з книгами-казками. «Червона шапочка» Альона Петрищенко обрала українську народну казку «Мудра Оленка», «Шахерезада» Маріана Горват – «Скарбничку чарівних казок», «Принцеса» Анжеліка Горват – книгу О. Прилуцького «Веснуха», «Зима» Софія Прокопчук сфотографувалась з книгою-подарунком «Снігова королева», а «Козак» Артур Горват – з Українськими народними казками. А 30 грудня тут відбулось завершення чарівної подорожі – гамірне, веселе свято. Крім казкових персонажів, завітали до нас і найактивніші читачки Л.К. Шеренок, О.Ф. Шатило та учасник АТО В.І. Єфіменко.

Всі разом ми співали пісень, відгадували загадки, за допомогою чарівної скриньки проводили лотерею, під час якої учасники «перетворювались» на казкових героїв, а «суперприз» виграла юна читачка Анжеліка Горват.

Солодкі подарунки того дня отримали всі – і присутні дорослі читачі, і діти, які подорожували Казковією протягом тижня.

А окремо я вручила власноруч виготовлені з дітьми ялинки з цукерками активним читачкам-пенсіонеркам Р.Я. Кононученко, В.В. Майстренко і депутату районної ради Г.М. Фещенко, яка надала для нашого свята спонсорську допомогу у вигляді шоколадок та лимонаду.

Ось у такій теплій, дружній, чарівній атмосфері закінчилась подорож жміївських читачів країною Казковією.

Ліна ПРОКОПЧУК, бібліотекар с. Жміївка./Files/images/PC243142.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi