" Материнська пісня Наталі Забіли "

2018-03-19

/Files/images/2018_rk/zaprudka/IMG-40c5c85abec9ae5169ca74b7dbe5aae8-V.jpg
В березні українській дитячій письменниці Наталі Забіли виповнилося 115 років. У сім'ї, де зростала маленька Наталка, панувала любов до літератури та мистецтва. Ще змалку разом зі своїми братиками й сестричками вчилася малювати, а також писати вірші. Написання книг для дітей стає її покликанням і приносить Наталі Львівні заслужений успіх і любов мільйонів юних читачів. Близько 200 книжок для дітей видала Наталя Забіла за час своєї літературної діяльності. Наталя Забіла була автором підручників "Читанка" для другого і третього клаасів, які перевидавалися кілька разів.
До 115- ї річниці від дня народження Наталі Забіли у Запрудській бібліотеці була організована та проведена учнями 5-7 класів літературна зустріч: " Материнська пісня Наталі Забіли ".
/Files/images/2018_rk/zaprudka/IMG-2ae94691abe338e0f8629a3030c4b181-V.jpg
Розпочалося свято зі знайомства з життєвим та творчим шляхом письменниці.Діти читали вірші, демонстрували свої знання під час літературної вікторини до п'єс та казок, які для них написала Наталя Львівна.
Ювілей Наталі Забіли відзначаємо весною, коли природа дарує нам перші квіти, навколо все оживає, оновлюється. У творчості Наталі Забіли природа посідає дуже важливе місце. Давно відомо, що той, хто любить природу, хто милується нею, хто може зачаруватися чудовим краєвидом, той і до людей ставиться з ніжністю і увагою, з теплом і добрими намірами. Природа пом'якшує серце, породжує піднесення, викликає захоплення життям.
Бібліотекар - с. Запрудка Олена Приходько.
Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi