ВІДБУЛАСЬ ПІДСУМКОВА НАРАДА

2018-12-12

12 грудня в актовому залі ДШМ ім. М. Примаченко зібрались на підсумкову нараду керівники клубних закладів та працівники централізованої бібліотечної системи Іванківського району. Перед присутніми виступили начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської РДА Надія Бірюк, проаналізувавши роботу закладів культури району за 11 місяців 2018 року та прозвітувавши про досягнення галузі, та запрошений на захід заступник відділу "Іванківського бюро правової допомоги" Олег Борсук, який надав присутнім консультації та відповіді щодо вирішення актуальних питань, які цікавлять населення нашого причорнобильського району.

Для подальшої роботи працівники культури розділились по секціям. Бібліотекарі продовжили свій семінар в центральній районній бібліотеці, щоб обговорити стан, проблеми і перспективи бібліотек Іванківської ЦБС.

Директор ЦБС Н.Д. Лугиня провела інструктаж по охороні праці і протипожежній безпеці та підготовку роботи бібліотек ЦБС в зимовийперіод. Провідний методист А.В. Гончаренко консультувала на тему: «Звіт про роботу бібліотек за 2018 рік: уточнення у формах звітності» та озвучила основні вимоги і методичні рекомендації про збір матеріалу з історії створення бібліотек в Іванківському районі, спогадів ліквідаторів аварії на ЧАЕС.Т.С. Василенко, методист І кат., надала рекомендації щодо правильногооформлення актів на списання отриманих бібліотекарями будівельних матеріалів. Провідний бібліотекар Іванківської центральної бібліотеки та голова профкому бібліотечних працівників С.М. Годун прозвітувала перед колективом про роботу комітету в 2018 році та разом з бібліотекарем І категорії Н.М. Олещенко розповіли колегам про неформальну освіту, знання про яку вони протягом року здобували в #ІСКМ Інститут соціокультурного менеджменту. Вони поділились реальним прикладом фандрейзингу (залучення коштів), що стало цікавим досвідом і поштовхом для розвитку своєї діяльності колегам з сільських філіалів.

Завершився семінар підведенням підсумків, вирішенням поточних питань. А ще – привітанням з наступаючими новорічними святами і врученням солодких подарунків бібліотекарям району.

Кiлькiсть переглядiв: 170

Коментарi