• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Всеукраїнський конкурс-виставка дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова»

Всеукраїнський конкурс-виставка дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова»

2018-12-21

Вітаємо переможців!!!

У Всеукраїнському конкурсі «Сторінками книг Чингіза Айтматова» взяло участь понад 4000 тисячі дітей з усіх куточків України. Обласні бібліотеки для дітей направили 150 малюнків -переможців обласного етапу конкурсу. 24 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей відбулося засідання почесного журі, яке визначило абсолютних переможців у трьох вікових категоріях, а три роботи отримали Гран-прі конкурсу.

18 грудня у Національній бібліотеки України для дітей спільно з Посольством Киргизької Республіки в Україні відбулося урочисте нагородження переможців.
Захід з урочистими промовами відкривали: генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко Алла Іванівна та Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Шарипов Жусупбек Шарипович,головний спеціаліст управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України Кононов Андрій Олександрович.

За результатами конкурсу видавництвом «Авіаз» виданий альбом, підготовлений НБУ для дітей за фінансової підтримки Посольства Киргизької Республіки, до якого увійшли роботи 150 фіналістів конкурсу.

Серед учасників Всеукраїнського конкурсу є читачі-діти Іванківської ЦБС: сестри Горват Анжеліка і Маріана з бібліотеки-філії №22 с. Жміївка та Шок Катерина з бібліотеки-філії №32 с. Олива. Їхні малюнки увійшли в Альбом робіт учасників Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова»!!!) Переглянути роботи можна на сайті Національної бібліотеки України для дітей.

/Files/images/2018_rk/0001_small.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi