ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Наша ЦБС є невеликою частиною тієї великої когорти людей, які тісно пов'язали своє життя з книгою і несуть в маси оте розумне добре , вічне. З моменту створення в районі ЦБС минуло вже 32 роки. Багато чого змінилось за цей час в роботі системи, адже відбулись великі зміни в українському суспільстві, що призвело до переорієнтації бібліотек з ідеологічно-пропагандистських центрів в інформаційно-комунікативні.

/Files/images/2017_rk/фото на згадку.JPG Найважливішим для нас сьогодні є збереження мережі бібліотек, кадрового потенціалу та централізації бібліотечної системи, як цілісної структури, утвердження життєздатності всіх філіалів та підрозділів ЦБС.

Мережа Іванківської ЦБС нараховує 43 бібліотеки: 41 сільську, центральну районну та районну бібліотеку для дітей, в яких працює 58 бібліотекарів, 55% яких - це фахівці з вищою та с/спеціальною освітою.

*******************************************


***********************************

Допоможіть дітям книгою!

На виконання окремого доручення Першого заступника Міністра культури України Ліхового І. Д. в бібліотеках започатковано благодійні акції під загальною назвою «Книжковий дім відкритий всім».

Метою акцій є збір книжок, періодичних видань, аудіо-відео – матеріалів для відновлення фондів бібліотек України для дітей, що постраждали в результаті проведення бойових дій на сході нашої держави. Просимо всіх небайдужих жителів Іванківського району долучитись до всеукраїнської акції. Зібрані комплекти можна передавати в сільські бібліотеки, а також центральну районну та дитячу бібліотеки.

Наталія Лугиня,

директор централізованої бібліотечної системи

Раді вітати Вас на сайті нашої ЦБС!

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Новини

Календар

Попередня Лютий 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728